מאגרי תמונות לעסקים

במהלך השנים האחרונות, השימוש המסחרי בתמונות הולך וגובר. כמעט כל מאמר, פוסט או קמפיין שמכבד את עצמו כולל בתוכו תמונות אווירה אשר מעניקות שפה ויזואלית לתוכן הכתוב.
בעלי עסקים אשר רוצים להשתמש בתמונות נדרשים ליצור אותן בעצמם, לרכוש אותן ממאגרי תמונות בתשלום או להוריד אותן ממאגרי תמונות מצומצמים יותר בחינם.

מאגרי תמונות לעסקים ברשת

רוב בעלי העסקים יבחרו להוריד בחינם או בתשלום את התמונות שהם משתלבים באתר. הסיבה המרכזית היא שעלות הייצור של תמונה ייחודית היא גבוהה יותר מעלות הרכישה של בנק תמונות או תמונה יחידה דרך אחד ממאגרי התמונות ברשת.

מאגרי תמונות לעסקים

כיום, יש לא מעט מאגרי תמונות לעסקים ברשת, הנה כמה מאגרים ייחודיים שיוכלו לעזור לך:

  • DepositPhotos – אתר DepositPhotos הוא אחד ממאגרי התמונות הגדולים, המובילים והפופולריים ביותר ברחבי העולם. האתר מציע מגוון רחב של חבילות לעסקים החל מרכישת בנק תמונות בחיוב חודשי/שנתי ועד חיוב לפי דרישה בכל פעם שבעל העסק זקוק לתמונה כלשהי. אתר DepositPhotos מכיל יותר מ – 40 מיליון תמונות, סרטונים ווקטורים שונים לשימוש מסחרי.
  • Shutterstock – אתר Shutterstock הוא עוד מאגר עולמי מוביל עם יותר מ – 178 מיליון תמונות לבחירה. אתר Shutterstock, מכיל אינספור קטגוריות, צילומים וסרטונים באיכות מקצועית אשר לא תבייש אף אתר אינטרנט, קמפיין או פרסום שתיצור עבור העסק.
  • DollarPhotoClub – אתר DollarPhotoClub מציע תמונות בדולר בודד בהתחייבות חודשית לרכישה מינימלית של 10 תמונות – לאחר הרכישה הראשונית, כל תמונה מעל התמונה העשירית תעלה דולר בודד.
  • תמונה – מאגר תמונות כחול לבן אשר מתמחה בתמונות מהעולם היהודי-דתי. באתר תמונה ניתן למצוא אינספור תמונות של חרדים, מתפללים ובתי כנסת בישראל. כמו כן, ניתן למצוא תמונות חגים החל מתמונות של ראש השנה ועד תמונות של פורים.

לסיכום, מאגרי תמונות לעסקים ברשת יכולים לעזור לך לאתר ולשלב תמונות בתוכן האתר שלך בצורה קלה, מהירה וזולה במיוחד. בעת רכישה דרך מאגר תמונות בתשלום אתה מבטיח שקט תעשייתי מפני תביעות זכויות יוצרים אשר יכולות לצוץ בהמשך הדרך.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 10.0/10 (1 הצבעות)
מאגרי תמונות לעסקים, 10.0 out of 10 based on 1 rating

רוצה להגיב ?

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>