המלצה על HostGator אחסון אתרים (הוסטגייטור אחסון אתרים)

חברת HostGator הוקמה בשנת 2002 ובין החברות המובילות בעולם האחסון. חברת HostGator הוקמה על ידי ברנט אוקסלי אשר בגאונות צרופה הצליח להפוך אותה מחברה קטנה אשר פעלה מתוך מעונות האוניברסיטה לחברת ענק אשר משרתת יותר מ – 2 מיליון לקוחות על גבי יותר מ – 10,000 שרתים שונים (לפחות נכון לזמן כתיבת ההמלצה שלי..).

אני עובד עם חברת HostGator כבר יותר מ – 5 שנים ואני פשוט מרוצה מכל רגע, הם מציעים תמיכה טובה מאוד, זמינות מירבית לשרתים ומאפייני חבילה בעלות סבירה.

לקבלת פרטים נוספים על שרתי HostGator, לחץ כאן על מנת לעבור לאתר החברה.

בשורה התחתונה, האם HostGator שווים קניה ?

זמינות HostGator

* הגרף הנ"ל מתייחס לשרתי חברת HostGator במהלך 7 הימים האחרונים.

לפי דעתי, HostGator נותנת תמורה טובה מאוד למחיר, בעלות חודשית של החל מ – 3.96$ תוכל לקבל חבילת אחסון אשר תתאים לצרכים שלך בצורה מלאה.

HostGator מציעים החזר כספי מלא ב – 30 הימים הראשונים והתחייבות לזמינות שרתים של 99.99% מהזמן. במידה והם לא עומדים ביעד של 99.99% הם יזכו את חשבונך בחודש נוסף – לי זה עדיין לא קרה, פשוט בגלל שנפילות שרת בהוסטגייטור זה אירוע נדיר מאוד.

התמונה בצד מציגה את זמינות שרתי החברה בשבוע האחרון, הבדיקה מתבצעת על ידי חברת ניטור עצמאית אשר מנטרת את שרתי החברה 24 שעות ביממה.

מה כוללות חבילות האחסון של HostGator ?

כל חבילות האחסון של HostGator כוללות פאנל ניהול מסוג cPanel, תעבורה ללא הגבלה ושטח אחסון ללא הגבלה. בנוסף, שתי החבילות הגדולות ביותר מציעות ניהול דומיינים ללא הגבלה כך שבמידה ויש לך מספר אתרים באינטרנט תוכל לקצץ בעלויות האחסון החודשיות ולהשתמש בספק אחסון בודד.

הוסטגייטור אחסון אתרים ירוקבמידה ויש לך מודעות סביבתית, כדאי לדעת שכל שרתי החברה פועלים על חשמל אשר מופק על ידי תחנות רוח אשר נרכשו על ידי הוסטגייטור. נכון להיום, החברה מייצרת יותר חשמל מאשר היא צורכת ולכן היא מצליחה לתרום לסביבה עוד 30% מצריכת החשמל השנתית שלה.

חברת HostGator מציגה 3 חבילות אחסון אתרים, הנה הפירוט שהיא מציעה לך :

תוכניות אחסון ב- HostGator
תוכנית Hatchling
תוכנית Baby
תוכנית Business
שטח אחסון
ללא הגבלה
ללא הגבלה
ללא הגבלה
תעבורה חודשית
ללא הגבלה
ללא הגבלה
ללא הגבלה
מספר דומיינים
דומיין אחד
ללא הגבלה
ללא הגבלה
תיבות דואר אלקטרוני
ללא הגבלה
ללא הגבלה
ללא הגבלה
פאנל ניהול
cPanel
cPanel
cPanel
עלות מינימלית לחודש
(תלוי בתקופה הזמן שאתה מתחייב אל חברת HostGator)
3.96$
6.36$
10.36$

לקבלת פרטים נוספים על שרתי HostGator, לחץ כאן על מנת לעבור לאתר החברה.

ביקורות גולשים על חברת HostGator אחסון אתרים

ביקורות גולשים HostGator

אני רוצה לעדכן אותך שעד היום השתמשתי ב – 4 חברות אחסון אתרים, לאחר שקניתי חבילת אחסון בהוסטגייטור בחרתי להעביר את כל האתרים שלי אליהם.

אני מאוד מרוצה מהשירות שלהם, זה פשוט תענוג לעבוד איתם.
גיא ח.

השירות שקיבלתי בהוסטגייטור הוא פשוט שירות מצויין, יש לי אתר וורדפרס שלא עדכנתי את ההתקנה שלו, לאחר שפרצו לי למערכת, הוסטגייטור שיחזרו לי את כל הנתונים, תיקנו את הבעיה וחידשו את גירסת הוורדפרס שלי.
דני א.

אני נמצא בחברת HostGator כבר יותר משנה וחצי ולמען האמת אני לא זוכר שהיתה אפילו נפילה אחת. בכל שאלה שהיתה לי קיבלתי תשובה דרך הצ’ט או דרך מערכת הכרטיסיות ונענתי תמיד תוך פרק זמן מהיר מאוד. רק שימשיכו כך !
נמרוד ק.

לסיכום, נכון להיום חברת HostGator היא החברה המומלצת ביותר בשוק האחסון. במידה ואתה מנהל אתר עסקי, תדמיתי או שיווקי – אני ממליץ לך לא לחסוך בדולר או שתיים בחודש ולהזמין עוד היום חבילת אחסון ב – HostGator.

מעוניין להזמין ? – לחץ כאן על מנת לעבור לאתר HostGator ולבצע הזמנה באתר החברה.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 8.2/10 (15 הצבעות)
המלצה על HostGator אחסון אתרים (הוסטגייטור אחסון אתרים) , 8.2 out of 10 based on 15 ratings