המלצה על FatCow אחסון אתרים (הפרה השמנה אחסון אתרים)

חברת FatCow הוקמה בשנת 1998, אך רק בשנים האחרונות הצליחה לבצע קפיצה משמעותית בנתח השוק שלה. מספיק מבט אחד בשביל להתחבר למותג של "הפרה השמנה", לצבעים וללוגו הייחודי שלה.

חברת FatCow מציעה ללקוחותיה חבילת אחסון אתרים בודדת אשר מספיקה לכל הצרכים שלהם. החבילה כוללת אחסון אתרים ללא הגבלה, תעבורה חודשית ללא הגבלה, פאנל ניהול מסוג vDeck והתחייבות לזמינות שרתים של 99.9% מהזמן.

לקבלת פרטים נוספים על שרתי FatCow, לחץ כאן על מנת לעבור לאתר החברה.

בשורה התחתונה, האם FatCow שווים קניה ?

זמינות FatCow

* הגרף הנ"ל מתייחס לשרתי חברת FatCow במהלך 7 הימים האחרונים.

לפי דעתי היתרונות המשמעותיים של FatCow על פני שאר המתחרים הוא בפשטות, במחיר ובהלך הרוח של החברה לעומת חברות אחרות בשוק האחסון. אם אתה בראשית הדרך, כדאי לך לשקול בחיוב לרכוש חבילת אחסון אצל FatCow.

FatCow הצליחה להגיע להגיע ללקוחות רבים באמצעות הפשטות הרבה שלה. מאוד פשוט להבין מה הם מציעים לך, מאוד פשוט לנהל את האחסון דרך הפאנל ניהול שלהם ומאוד פשוט כמה כל הסיפור עולה לך.

התמונה בצד שמאל מציגה את זמינות שרתי חברת FatCow בשבוע האחרון, הבדיקה מתבצעת על ידי חברת ניטור עצמאית אשר מנטרת את שרתי החברה 24 שעות ביממה.

מה כוללות חבילות האחסון של FatCow?

FatCow מכוונת מראש לתפוס לקוחות קטנים עד בינוניים אשר נמצאים בראשית דרכם, הם לא מעוניינים להתעסק עם לקוחות גדולים במיוחד ולכן גם חבילת האחסון שהם מציעים מתאימה בדיוק ללקוחות מסוג זה.

FatCow מציעה חבילת אחסון בודדת במחיר של 3.15$ לחודש בהתחייבות שנתית. חבילת האחסון פשוטה להבנה ובעלת אפשרויות בלתי מוגבלות כך שתוכל לקבל אחסון אתרים ללא הגבלה, תעבורה ללא הגבלה, ניהול דומיינים ללא הגבלה, מסדי נתונים MySQL ללא הגבלה, תיבות דואר אלקטרוני ללא הגבלה ועוד.

בנוסף, FatCow תספק לך דומיין .Com במתנה על כל חבילת אחסון שתרכוש דרכה לכל החיים (כל עוד אתה נמצא בשרתי החברה) וחבילת שוברי פרסום בגוגל, יאהו/בינג, פייסבוק ואתרים אחרים בשווי של יותר מ – 150$.

בדומה לחברות אחרות בשוק האחסון כמו HostGator אחסון אתרים, 100% משרתי FatCow ידידותיים לסביבה ומופעלים עם חשמל אשר מופק על ידי תחנות רוח.

לקבלת פרטים נוספים על שרתי FatCow, לחץ כאן על מנת לעבור לאתר החברה.

ביקורות גולשים על חברת FatCow אחסון אתרים

ביקורות גולשים FatCow

אני מאחסן יותר מ – 100 אתרי לקוחות על שרתי חברת FatCow. אמינות, זמינות ושירות טוב הוא הבסיס להצלחה באחסון אתרים ואף חברה שאני מכיר לא מצליחה להביס את FatCow בפרמטרים אלה.
אבי נ.

התקשרתי אל FatCow לפני מספר ימים בעקבות תקלה שנוצרה על ידי המתכנת שלי, לאחר שיחה של 5 דקות הצוות של FatCow הצליח לפתור לי את הבעיה בצורה האדיבה, הנעימה והפשוטה ביותר.
דקלה מ.

יש לי חנות וירטואלית על שרתי FatCow אשר מוכרת בטירוף וזה עלה לי גרושים מבלי למכור את החווה שלי.
מוני ו.

לסיכום, FatCow מומלצת במיוחד לעסקים קטנים עד בינוניים, בלוגרים או בעלי עסקים קטנים אשר מעוניים ליצור נוכחות באינטרנט בעלויות נמוכות במיוחד. חבילות האחסון של FatCow הן הזולות ביותר שניתן למצוא כיום וזאת מבלי לפגוע בביצועי השרתים אשר שומרים על זמינות גבוהה לאורך כל הדרך.

מעוניין להזמין ? – לחץ כאן על מנת לעבור לאתר FatCow ולבצע הזמנה באתר החברה.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 9.9/10 (11 הצבעות)
המלצה על FatCow אחסון אתרים (הפרה השמנה אחסון אתרים) , 9.9 out of 10 based on 11 ratings