המלצה על Bluehost אחסון אתרים (בלוהוסט אחסון אתרים)

חברת Bluehost הוקמה בשנת 1996 והיא בין החברות הותיקות ביותר בשוק האחסון העולמי. Bluehost הצליחה לעבור את כל המשברים הפיננסיים של העשור האחרון באמצעות שירות מקצועי, שיתופי פעולה (בעיקר לשיתוף פעולה מתמשך עם חברת וורדפרס) ותמיכה טכנית אשר השאירה הרבה מאוד לקוחות מרוצים אצלה.

כיום, בלוהוסט אחסון אתרים מנהל יותר ממיליון דומיינים על גבי שרתי החברה עם זמינות שרתים מוכחת של 99.9%. בדומה לחברות כמו FatCow, בלוהוסט פונה ללקוחות קטנים עד גדולים ומציעה חבילת אחסון בודדת אשר מתאימה לכולם.

לקבלת פרטים נוספים על שרתי Bluehost, לחץ כאן על מנת לעבור לאתר החברה.

בשורה התחתונה, האם Bluehost שווים קניה ?

זמינות BlueHost

* הגרף הנ"ל מתייחס לשרתי חברת BlueHost במהלך 7 הימים האחרונים.

חברת Bluehost מומלצת במיוחד לבעלי בלוגים, אתרים קטנים/בינוניים ובעלי עסקים מתחילים ברשת.

Bluehost נחשבת כספק מוביל לאחסון אתרי דרופל ג’ומלה ווורדפרס, וזאת מכיוון שמערכת וורדפרס מפרסמת את החברה כחברה מומלצת במיוחד אשר מאפשרת התקנה מהירה בלחיצת כפתור של וורדפרס על גבי השרת.

התמונה בצד מציגה את זמינות שרתי החברה בשבוע האחרון, הבדיקה מתבצעת על ידי חברת ניטור עצמאית אשר מנטרת את שרתי החברה 24 שעות ביממה.

מה כוללות חבילות האחסון של Bluehost ?

נכון להיום, ניתן לרכוש בבלוהוסט חבילת אחסון בודדת שכוללת אחסון אתרים ללא הגבלה, תעבורה ללא הגבלה, ניהול דומיינים ללא הגבלה, תיבות דואר אלקטרוני ללא הגבלה, מסדי נתונים MySQL ללא הגבלה ועוד אלמנטים חשובים אחרים.

בלוהוסט מציע את חבילת האחסון החל מ – 3.95$ לחודש ביחד עם דומיין בינלאומי מסוג .Com או .Net בחינם. כמו כן, בלוהוסט מספקת ללקוחות חדשים שוברי פרסום בחינם במנועי החיפוש הגדולים, גוגל ובינג/יאהו.

לקבלת פרטים נוספים על שרתי Bluehost, לחץ כאן על מנת לעבור לאתר החברה.

ביקורות גולשים על חברת Bluehost אחסון אתרים

ביקורות גולשים Bluehost

אני עובד עם חברת Bluehost החלק משנת 2004 ואני יכול לספור את מספר הבעיות שהיו לי עם השרת על יד אחת. בכל פעם שביקשתי עזרה דרך מערכת הכרטיסיות של האתר, קיבלתי אותה בצורה אדיבה, מהירה ועניינית.
רועי א.

לאחרונה העברתי את האתר שלי משרת בישראל לשרת של Bluehost, למען האמת היססתי קצת לעשות את המעבר, אבל לאחר שעשיתי את זה אני לא מאמין שלא עשיתי את זה קודם לכן.

הצוות הטכני של Bluehost עזר לי להעביר את האתר מהשרת הישן, להגדיר את כל מסדי הנתונים ולהעלות אותו לאוויר תוך מספר שעות ספורות. המחיר של Bluehost הוא אחד המחירים הזולים שנתחלתי בהם, שילמתי בישראל כמעט פי 3 ממה שאני משלם ל – Bluehost כאשר בישראל קיבלתי אולי עשירית מהביצועים שאני מקבל ב – Bluehost.
חיים ב.

לסיכום, חברת בלוהוסט היא אחת החברות המובילות, הותיקות והידועות ביותר בעולם האחסון. אם תבחר בבלוהוסט תוכל לקבל שירות מעולה אשר מכוון בעיקר לבעלי אתרים פרטיים או לעסקים קטנים ברשת.

מעוניין להזמין ? – לחץ כאן על מנת לעבור לאתר Bluehost ולבצע הזמנה באתר החברה.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 7.7/10 (22 הצבעות)
המלצה על Bluehost אחסון אתרים (בלוהוסט אחסון אתרים) , 7.7 out of 10 based on 22 ratings