רוצה לכתוב פוסט אורח ?

רוצה לשתף מהידע המקצועי שלך תחת הבלוג של Web-Host ? רוצה לפרסם, לחשוף ולהציג את המוצר או השירות שלך תחת Web-Host ? – כתוב עבורינו פוסט אורח בלעדי ונשמח לפרסם אותו בבלוג.

למה כדאי לפרסם פוסט אורח ב – Web-Host ?

אתר Web-Host הוא אתר ממוקד מאוד אשר עוסק בנושאי אחסון אתרים עם נגיעה בנושאים משיקים כמו קידום אתרים, בניית אתרים, עיצוב אתרים, כתיבת תוכן ורשתות חברתיות.

נכון להיום, כאשר אתה מפרסם פוסט אורח ב – Web-Host הוא מגיע באמצעות דיוור מורשה (אנשים שנרשמו לקבל עדכונים במייל או ב – RSS ) ליותר מ – 300 גולשים אשר מתעניינים בתחום ומעוניין לשמוע מה יש לך להציע להם.

כמו כן, הפוסט יופיע בארכיון הבלוג ובמיקומים גבוהים בגוגל כך שבכל יום הוא יפיק לך תועלת משמעותית במיתוג אישי/עסקי, חשיפה למוצרים/שירותים שאתה מציע וקישורים נכנסים לאתרך.

מהם הדרישות לפרסום פוסט אורח ב – Web-Host ?

הדרישות שלנו הן לא גבוהות במיוחד, אנחנו מחפשים פוסטים אורחים בנושאים הרלוונטים לבלוג שצויינו קודם לכן. בנוסף, כל פוסט צריך להכיל לפחות 400 מילים (פוסטים ארוכים, מפורטים וטובים יקבלו חשיפה ממושכת יותר בבלוג) ועד 2 קישורים יוצאים הקשורים לכותב המאמר.

כתיבת פוסט אורח טוב, מקצועי ומקורי תעזור לך לצבור גולשים חדשים לאתר, לבלוג או לשירות שאתה מציע להם.

לקבלת פרטים נוספים על כתיבת פוסט אורח, מלא את הטופס הבא ואנחנו נחזור אליך לתיאום נושא הפוסט ותאריך פרסומו בבלוג של Web-Host :

שם מלא (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

ההודעה שלך