אחסון אתרים ללא הגבלה

כמעט כל חברות האחסון הטובות מציעות לך אחסון אתרים ללא הגבלה, האם זה הגיוני ??

חבילות אחסון אתרים אשר כוללות אחסון אתרים ללא הגבלה הן בלתי אפשריות מבחינה הגיונית וזאת מכיוון ששטח האחסון (ההארד דיסק) על גבי השרת נגמר מתישהוא בדומה למחשב השולחני או הנייד שלך. אז כיצד זה הגיוני ? –  אז זו בדיוק הבעיה זה לא הגיוני, זה מהלך שיווקי נטו !

כאשר חברת אחסון אתרים מציעה לך אחסון אתרים ללא הגבלה היא מעוניינת לתפוס את תשומת הלב שלך ולגרום לך לסגור איתה כאן ועכשיו.

כיצד חברות אחסון אתרים מתמודדות עם הצהרה זו ?

ככל שידוע לי, כל חברות האחסון הגדולות ( HostGator, Bluehost, Lunarpages, Fatcow וכדומה) עומדות בהבטחה זו כל עוד אתה עומד בתנאי השימוש שלהם (TOS) ובשימוש הוגן.

במידה ותרצה לאחסן עשרות שעות של סרטוני וידאו או אלפי קבצי מוזיקה – סביר להניח שיצרו איתך קשר ויבקשו שתשדרג לשרת ייעודי או שרת ריסלר אשר מספק לך משאבים נוספים מהחבילות האחסון השיתופיות.

אם כך, מהו שטח האחסון האמיתי של "אחסון אתרים ללא הגבלה" ?

שטח האחסון האמיתי משתנה מחברה לחברה, בשביל להבין אותו בדיוק עליך לבדוק את תנאי השימוש (TOS) או לשאול אותם באמצעות נציג המכירות באתר.

למשל, חברת HostGator הציבה הגבלה לפי מספר הקבצים (Inodes) שאתה משתמש בחשבון האחסון שלך. לפי תנאי השימוש של HostGator תוכל לאחסן עד 250,000 קבצים שונים (ללא קשר לגודל הממשי שלהם) לפי שהם יצרו איתך קשר או ישהו לך את החשבון לברורים.

אני מאחסן יותר מ – 30 אתרים קטנים ובינוניים על גבי חשבון מסויים ב – HostGator ואני בקושי מנצל 4.5% מהכמות המקסימלית שניתנה לי. אם אתה מתכנן את ה – YouTube או ה – FaceBook הבא, כנראה שתצטרך משאבים שלא תוכל לקבל בחבילות האחסון השיתופיות.

לסיכום, אחסון אתרים ללא הגבלה לא צריך להקסים או להטריד אותך יותר מידי. אם אתה מתכנן להקים אתר אחד או מספר אתרים ולאחסן אותם על גבי אותה חבילת אחסון – כל החברות הגדולות יספיקו לך בוודאות.

בסופו של דבר אחסון אתרים ללא הגבלה מועיל לצרכנים וזאת משום שחברות שלא מציעות אותו משפרות את נפחי האחסון והתעבורה בהתאמה על מנת למשוך עוד ועוד לקוחות חדשים.

VN:F [1.9.15_1155]
דירוג: 9.8/10 (6 הצבעות)
אחסון אתרים ללא הגבלה, 9.8 out of 10 based on 6 ratings

2 תגובות ל “ “אחסון אתרים ללא הגבלה”

  1. מאת אריאל:

    עידן תודה עזרת לי להבין טוב יותר הנושא,
    האתר שלך מצויין!

רוצה להגיב ?

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>