אודות Web-Host אחסון אתרים

שלום לך, אני שמח שהחלטת לבדוק את היצע שרתי האחסון דרך אתר Web-Host.

שמי עידן שלומן, אני עוסק בקידום אתרים באינטרנט ב – Signup קידום אתרים, כחלק מעבודתי אני חייב לבחור שרתי אחסון טובים, יציבים ואמינים לקהל הלקוחות שלי. אך לצערי, לא כל חברות האחסון שנמצאות שם בחוץ, שוות את הזמן והכסף שלך.

בתחילת דרכי מצאתי את עצמי מעביר את האתרים שלי ושל לקוחותי לא מעט פעמים משרת לשרת בעקבות נפילות חוזרות ונשנות או שירות לקוחות גרוע שבמקום לפתור לי בעיות יצר לי בעיות חדשות מידי יום.

אתר Web-Host מנקז את כל הידע שלי בתחום אחסון האתרים באינטרנט למקום אחד, באתר תוכל למצוא השוואת חברות אחסון אתרים, המלצות על חברות שכדאי לעבוד איתן (וגם חברות שלא מומלץ לעבוד איתן) ומאמרי ידע על אחסון אתרים, בניית אתרים וקידום אתרים.

הדירוג שניתן לאתרים ב – Web-Host מושפע מניסיון אישי שלי (כמעט כל חברה נבדקה אישית ונפתחה חבילת אחסון שיתופית בכל אחד מהם ) ומפידבקים אשר אספתי מרחבי האינטרנט. אני מקווה שתוכל להפיק תועלת מקריאת הביקורות ובאמצעותן תוכל לבחור את ספק האחסון שלך בחוכמה.

הנה רשימת ה – TOP10 שלי בתחום אחסון האתרים :

דירוגחברת אחסון אתריםמחיר חודשינפח אחסוןתעבורהציון משוקללפרטים נוספים
1
3.96$
ללא הגבלה
ללא הגבלה
99%
2
3.95$
ללא הגבלה
ללא הגבלה
97%
3
3.15$
ללא הגבלה
ללא הגבלה
95%

במידה ויש לך שאלות, רעיונות ואפילו טענות כלשהן, אשמח אם תיצור עימי קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר – אני עונה בדרך כלל תוך 24 שעות מרגע קבלת המייל, כך שאם לא קיבלת תשובה, שלח את ההודעה שלך בשנית (יכול להיות שהיא לא הגיע ליעד..).

שיהיה בהצלחה !